PREGLEDANO

• 1702 puta

PODIJELI

Četvrto kolo KMNL-a: pobjeda Sv.Obitelji i izjednačenje Sv. Križ i Sv. Petar

U subotu 29. ožujka održano je četvrto kolo KMNL-a za Gradski dekanatat. U prvoj utakmici ekipa Sv. Obitelji uvjerljivo je pobijedila ekipu sv. Križa II rezultatom 14:1 (na poluvremenu rezultat je bio 9:1). Velika razlika u kvaliteti koja je došla do izražaja od samog početka. Mlada, druga momčad iz Gruža ove godine skuplja iskustvo za iduće sezone. Najbolji strijelac s pet pogodaka bio je Borna Tikvica iz ekipe sv. Obitelji. Druga utakmica bila je mnogo neizvjesnija, toliko da nije niti donijela pobjednika. Ekipe Sv. Križ I i Sv. Petar odigrali su utakmicu rezultatom 1:1. Riječ je o derbiju i to ne samo ovog kola. Tvrda utakmica s dosta nervoze što je rezultiralo s tri isključenja. Dva su puta iskorištene dvije minute s igračem više, dok se Sv. Petar jednom uspješno obranio cijele dvije minute. Poveo je Sv. Križ golom Žustre u prvom poluvremenu, a nakon dobre akcije iz blizine početkom drugog poluvremena izjednačava Oreč. Nešto veću dominaciju u posjedu lopte i pokušajima imala je ekipa Sv. Petra dok su se Gružani orijentirali na kontre. A uostalom i dobar dio utakmice su imali prednost pa su se vjerojatno stoga i odlučili malo više povući.